21 Eylül 2011 Çarşamba

Yaşaaasın Alışverişşşş

Dün akşam bütün yorgunluğumu yenip iş çıkışında kendimi metrocity e attım, orayı seviyorum çünkü :
1. eve dönerken yolumun üstünde, levent metraodan inip hemencecik içine girebiliyorum
2. kafam allak bullak olmadan gezebiliyorum ayrıca sevdiğim markalar var orda mesela dorpthy perkins twist ipekyol zara nine west bide tschibo:)
Tabi bu grubu aksatmadan geziyorum, vede hep bişey çıkıyo alıcak yanii doğal olarak:)
Dün kendime ne mi aldımmmm, ipekyoldan bi hırka aldım ama nefis bişey büzüklü büzüklü yarasa model toprak rengi, M beden aldım ama bilemedim gidip small a mı baksam?? tabi medium dökümlü felan durdu güzel oldu aslında ama bilemedim işte...neysee soraa twist den bi kazak aldım v yaka siyah renk sırtı saten o yüzden zaten hoşuma gitti, gri hırkama benziyo..bide deri kahve etek aldım gene twistden aslında ipekyolda çok daha güzeli vardı ama ben bunun rengini sevdim taba rengi tam çantama çok uygun:) buruş buruş olmuş ütü yapcaklar yarın felan alırım artık, bugüm halimin olacağını sanmıyorum. Aaa tabi birde banyomuza yeni bir paspas dicemm diil halı diicem diil ne deniyodu ona yere seriyoruz hani, ondan aldım işte, bu seferki mavi, ewet çok değişik ilk şey diyebilrim mavi renk paspas halı vs için, evimizdeki ilk mavi renk şey:) yanii pembe var mor yeşil krem siyah beyaz var ama mavi yok tu artık oda var:) Bittimi tabikii hayır nemi alıcam, ipekyoldaki binici pantalonu gibi olan ama olmayan pantalonu alıcam hehehehehhee
bide zaraya gidicemmm ceket alıcam, bi siyah bide gri aliiim diyorum? yada siyah taba mı yapsam bilemedim bakıcaz artık..

Hiç yorum yok: