22 Eylül 2011 Perşembe

Uzak uzaaak olucakk bütüün ay

Eee nasıl yapıcaz biz bu çocuğu, Çine gidiyor kocam:( Tamda benim ovulation günlerimde...Gitme diyemedim çünkü önemli çok biliyorum ama istemiyorum, gitmesin gitmesin bebek yapıcaz hanii sevişmemiz lazım burda olması lazım..gitmesin..
yetmiyomuş gibi gelicek iki gün durup dünyanın öbür ucuna orlando ya gidicek, gelicek iki gün durucak benim çok sevdiğim bayıldığım Türkmenistana gidicek yani buda şu demek telefonlada konuşamıcam yüzünü geçtim sesinede hasret kalıcam. Bittimi sanıyorsun yok bitmedi gelicek bilmediğim bir süre kalıcak Irakmıdır İranmıdır birine gidicek, bende anca eminönü levent arası gidicemmm gelicem.. beklicemki bebeğim olsun:)
dün baygınlık hallerindeyken eve dönüşte keçiboynuzu peşine düştüm yok dediler yıktılar beni, suyunu içiricektim ben Mehmete, beklicem napiimmm:( zaten yokki burda olmıcakki, kendimde incir haşladım suyunu içtim ama yarım bardak anca aldı bünye, nası şekerli nası şerbet,
geçen ay deli gibi incir yemiştim, acaba diyorum bu ayki reglimin hayvanlar gibi olmasının sebebi bu olabilirmi?? hayır memnunum hiç olmamak daha berbat ama bi anlıyamadım, hap içmeyi bıraktığımdan yani Nisandan beri doğrudüzgün regli olmamıştım, iki günlük hafif kanama o kadar sonra bıçakla kesilmiş gibi bitiyordu, nooluyo diyo insan tabii, hatta menopozmu nedir bu diye bi stres bile olmuştum eh yaş 32 (kimilerine göre 33) herşey olabilir..şimdiyse bildiğin ortaokul 3 Lise 1 reglisi yaşıyorum, gece 2,5 da uyan sabah 5 e kadar wc de konakla, karın ağrısından inle felan filan, nerden geldi bu çoşkuyu kim verdi ? ver çoşkuyu ver çoşkuyu:) tam yerine ulaşmış, duyurulur:)

Hiç yorum yok: